VMRJ 02.02.2014 - Tulokset
Kisapäivä: 02.02.2014, VIP: 30.01.2014
Vastuuhenkilö: Atia
Kilpailupaikka: Northward
VMRJ:n alaiset, osallistua saa vasta kun kisat löytyvät kalenterista.
Tulokset arvotaan lyhyesti, VMRJ:n sääntöjen mukaisesti.
Luokkaan max. 30 osallistujaa
3 hevosta / ratsastaja / luokka
1 hevonen vain yhteen luokkaan
4-vuotias saa osallistua 15km ihanneaikamatkoille
5-vuotias saa osallistua 15 ja 30km ihanneaikamatkoille
Osallistuminen sähköpostiin [email protected], otsikolla VMRJ 1
Osallistumismuoto:
Luokka [rv]
Ratsastaja - Hevonen
Luokat:
Luokka 1. 15km ihanneaika 30/30 TULOKSET
Luokka 2. 30km ihanneaika 22/30 TULOKSET
Luokka 3. 50 km ihanneaika 18/30 TULOKSET
Osallistujat:
1. 15km ihanneaika
1. Elisa - Tiramisu II - 10p
2. Ricky - Zegjar - 9p
3. Elisa - Cream Coffee - 8p
4. wishmaster - Freisting vom Meerberg - 7p
5. wishmaster - Eitill vom Meerberg - 6p
6. Oresama - Erkinheimon Mösiöö Seppo - 5p
7. Nintsu - Anya Arkadjevna ox - 4p
8. Cirus - Shafron - 3p
9. kati - Down to Zero - 2p
10. Katariina K - Winterlynn - 1p
11. Tierra - Mecca LIA - 1p
12. Oresama - Monsieur Koivuniemi - 1p
13. Kim – Mellon - 1p
14. Oresama - Henkisoturi - 1p
15. Tierra - Geometric Problem ox - 1p
16. Nintsu - Ekaterina ox - 1p
17. Elisa - Doel Hanor - 1p
18. Cirus - Gamisha - 1p
19. Adeksi Hoff - Leopardfox Ion - 1p
20. Katariina K - Mustang's Isadora - 1p
21. Kolibri - CZ Izaz Asayl - 1p
22. Katariina K - Mustang's Kasabian - 1p
23. wishmaster - Fjalla frá Trollsklo - 1p
24. Kim – WD Ding Dong - 1p
Hylätyt:
Veera R. - Glamglare Kayla x
Kim - Revenda
Kolibri - Sadeek al Shafira
Nintsu - Klavdiya ox
Tossah F. - Kings al-Zey ox
Kolibri - El Thay Hassaanah
2. 30km ihanneaika
1. feiarth - Lateefa Adil ox - 10p
2. Ljusia - Herring Laverna Pleione - 9p
3. Elisa - Inferno Beat - 8p
4. Ljusia - Mesarthim Avior - 7p
5. Ros. - Allows Ending NU - 6p
6. Elisa - Virmalan Hento - 5p
7. Kim – Tinkerbell - 4p
8. feiarth - Herring Erebos Interamnia - 3p
9. Pierre - Hetekka - 2p
10. wishmaster - Tempestar PB - 1p
11. Oresama - Sudden Death - 1p
12. Oresama - Fly High RR - 1p
13. Pierre - Todavia - 1p
14. Oresama - Ghost RR - 1p
15. Mari H - Junah al Qismat - 1p
16. Ljusia - Concepción Qiturah - 1p
17. wishmaster - Folly Flow - 1p
Hylätyt:
Elisa - Action Man
Kim – Appendix Algae
wishmaster - Any Victory Will Do
Pierre - Kolmijono
Kim – Taatelin Samurai
3. 50km ihanneaika
1. wishmaster - Fleetwood BG - 10p
2. Pierre - Kaksnelonen - 9p
3. Kim - Mandjinga Kry - 8p
4. Ljusia - Vsedga Élegantnyj VEC - 7p
5. Oresama - Too Many Ghosts - 6p
6. Kim - Farid al Najya - 5p
7. Atia - Zometa ox - 4p
8. Nintsu - Czar ox - 3p
9. Oresama - Eleganto - 2p
10. Nintsu - Vyacheslav ox - 1p
11. Ljusia - Bespokojnyja Duša K - 1p
12. wishmaster - Low Roar Ring - 1p
13. Ljusia - Herring Ambrós Caswyn - 1p
14. Nintsu - Lidia Ivanovna ox - 1p
Hylätyt:
wishmaster - Breathe This AIR
Kim - Alegre's Akisha ox
Oresama - Maya Queen
Pierre - B Crash Ion
Vastuuhenkilö: Atia
Kilpailupaikka: Northward
VMRJ:n alaiset, osallistua saa vasta kun kisat löytyvät kalenterista.
Tulokset arvotaan lyhyesti, VMRJ:n sääntöjen mukaisesti.
Luokkaan max. 30 osallistujaa
3 hevosta / ratsastaja / luokka
1 hevonen vain yhteen luokkaan
4-vuotias saa osallistua 15km ihanneaikamatkoille
5-vuotias saa osallistua 15 ja 30km ihanneaikamatkoille
Osallistuminen sähköpostiin [email protected], otsikolla VMRJ 1
Osallistumismuoto:
Luokka [rv]
Ratsastaja - Hevonen
Luokat:
Luokka 1. 15km ihanneaika 30/30 TULOKSET
Luokka 2. 30km ihanneaika 22/30 TULOKSET
Luokka 3. 50 km ihanneaika 18/30 TULOKSET
Osallistujat:
1. 15km ihanneaika
1. Elisa - Tiramisu II - 10p
2. Ricky - Zegjar - 9p
3. Elisa - Cream Coffee - 8p
4. wishmaster - Freisting vom Meerberg - 7p
5. wishmaster - Eitill vom Meerberg - 6p
6. Oresama - Erkinheimon Mösiöö Seppo - 5p
7. Nintsu - Anya Arkadjevna ox - 4p
8. Cirus - Shafron - 3p
9. kati - Down to Zero - 2p
10. Katariina K - Winterlynn - 1p
11. Tierra - Mecca LIA - 1p
12. Oresama - Monsieur Koivuniemi - 1p
13. Kim – Mellon - 1p
14. Oresama - Henkisoturi - 1p
15. Tierra - Geometric Problem ox - 1p
16. Nintsu - Ekaterina ox - 1p
17. Elisa - Doel Hanor - 1p
18. Cirus - Gamisha - 1p
19. Adeksi Hoff - Leopardfox Ion - 1p
20. Katariina K - Mustang's Isadora - 1p
21. Kolibri - CZ Izaz Asayl - 1p
22. Katariina K - Mustang's Kasabian - 1p
23. wishmaster - Fjalla frá Trollsklo - 1p
24. Kim – WD Ding Dong - 1p
Hylätyt:
Veera R. - Glamglare Kayla x
Kim - Revenda
Kolibri - Sadeek al Shafira
Nintsu - Klavdiya ox
Tossah F. - Kings al-Zey ox
Kolibri - El Thay Hassaanah
2. 30km ihanneaika
1. feiarth - Lateefa Adil ox - 10p
2. Ljusia - Herring Laverna Pleione - 9p
3. Elisa - Inferno Beat - 8p
4. Ljusia - Mesarthim Avior - 7p
5. Ros. - Allows Ending NU - 6p
6. Elisa - Virmalan Hento - 5p
7. Kim – Tinkerbell - 4p
8. feiarth - Herring Erebos Interamnia - 3p
9. Pierre - Hetekka - 2p
10. wishmaster - Tempestar PB - 1p
11. Oresama - Sudden Death - 1p
12. Oresama - Fly High RR - 1p
13. Pierre - Todavia - 1p
14. Oresama - Ghost RR - 1p
15. Mari H - Junah al Qismat - 1p
16. Ljusia - Concepción Qiturah - 1p
17. wishmaster - Folly Flow - 1p
Hylätyt:
Elisa - Action Man
Kim – Appendix Algae
wishmaster - Any Victory Will Do
Pierre - Kolmijono
Kim – Taatelin Samurai
3. 50km ihanneaika
1. wishmaster - Fleetwood BG - 10p
2. Pierre - Kaksnelonen - 9p
3. Kim - Mandjinga Kry - 8p
4. Ljusia - Vsedga Élegantnyj VEC - 7p
5. Oresama - Too Many Ghosts - 6p
6. Kim - Farid al Najya - 5p
7. Atia - Zometa ox - 4p
8. Nintsu - Czar ox - 3p
9. Oresama - Eleganto - 2p
10. Nintsu - Vyacheslav ox - 1p
11. Ljusia - Bespokojnyja Duša K - 1p
12. wishmaster - Low Roar Ring - 1p
13. Ljusia - Herring Ambrós Caswyn - 1p
14. Nintsu - Lidia Ivanovna ox - 1p
Hylätyt:
wishmaster - Breathe This AIR
Kim - Alegre's Akisha ox
Oresama - Maya Queen
Pierre - B Crash Ion